![](https://jansport.co.il/wp-content/uploads/2022/04/cust-service-banner-text.webp)
![](https://jansport.co.il/wp-content/uploads/2022/04/cust-service-banner-mobile-text.webp)
אחריות ל-30 שנה*, איכות ועמידות מאז 1967
המותג JanSport מייצר מוצרים איכותיים, עמידים ומהימנים, ולכן אם אי פעם התיק יתפרק, פשוט צריך להחזיר אותו למרכז האחריות שלנו. אנחנו נתקן אותו, ואם לא נצליח – נחליף אותו. האחריות הינה למשך 30 שנה, זאת הבטחה שאפשר לסמוך עליה!
איך מתחילים בתהליך מימוש האחריות?
יש ללחוץ כאן
מהרגע שנקבל מכם את המוצר, ייקח לנו כ- 30 ימי עסקים לתקן אותו. לאחר מכן נשלח אותו אליכם בחזרה.