איך הכול התחיל

ב-1967 חיו שלושה חברים בוושינגטון – סקיפ חובב הטבע, מוריי המהנדס וג’אן התופרת המוכשרת.

כשעיצוב של מוריי זכה בפרס של Alcoa Company על עיצוב שלדת תרמיל מתכווננת מאלומיניום, המזל התחיל להשתנות. מוריי ביקש מהחברה שלו, ג’אן, ליצור גזרה לתרמיל שיתאים לשלדת האלומיניום שיצר, והבטיח לה שאם היא תהיה מוצלחת הוא יקרא לחברה על שמה. היא הייתה מוצלחת, הוא קיים את ההבטחה שלו והמותג ®JanSport נוצר.

יותר מ-50 שנה של הרפתקאות בטבע

הר רֶיינְיֵיר שמתנשא לגובה של מעל 4,300 מטרים הוא ההשראה.

הוא גם היה המפקדה של המייסדים, סקיפ, ג’אן ומוריי, והמקום שממנו יצאו להרפתקה – המקום שבו האוהל התעופף ברוח, שבו הצטופפו יחד בלילה במערות מושלגות ובבוקר צפו בזריחה המדהימה שהייתה הפרס המושלם למי שהגיע לפסגה.

ב-1972 הם התחילו להזמין חברים להצטרף אליהם למה שהפך היום לטיפוס ההרים הקבוצתי המתמשך הארוך ביותר על הר רֶיינְיֵיר ולאירוע השנתי של JanSport. ההר הוא עדיין המקום שבו אנחנו מנסים את המוצרים שלנו ומתנסים בעצמנו בסיורים ובטיולים משותפים עם חברים.

about us2
AboutUs_image_block2_1080x

המוצר שלנו

עד לא מזמן תלמידים וסטודנטים נשאו את הספרים שלהם בידיים.

אבל יום אחד, סטודנטים באוניברסיטה אחת בוושינגטון גילו את תיקי הטיולים של JanSport, והתחילו להשתמש בהם כדי להגן על הספרים שלהם מפני הגשם. בדיוק אז נוצר הילקוט לסטודנטים שהיום מוכר בשם SuperBreak.
מאז, עיצבנו תיקים, תרמילים וציוד טיולים שיעזרו לכם להתכונן להרפתקאות מופלאות ולאלה שקורות כל יום. אנחנו מחויבים לייצור מוצרים עמידים, שימושיים ורב-תכליתיים שישמשו אתכם לאורך שנים, בימים ארוכים, בבילוי עם חברים וביציאה לטבע בלי מכשירים אלקטרוניים. זאת העבודה שלנו מאז 1967.

הערכים שלנו

אל דאגה, JanSport מאחוריכם

JanSport מייצרת מוצרים איכותיים, עמידים ומהימנים, עם אחריות ל-30 שנה, ולכן אם אי פעם התיק יתפרק, פשוט צריך להחזיר אותו למרכז האחריות שלנו. אנחנו נתקן אותו, ואם לא נצליח – נחליף אותו.

אנחנו איתכם

הטבע והמרדף היום-יומי אחרי הרפתקאות תמיד היו ההשראה של JanSport.
אנחנו תומכים בגאווה בארגונים חברתיים שמאמינים בדברים דומים.

המסע נמשך

הרצון לעזור לכם לגלות את העולם עדיין מניע אותנו. אנחנו נמשיך לחדש ולעצב ציוד חדש ושימושי כל עוד תמשיכו לצאת להרפתקאות.